Śluby

Skąd jesteście? Gdzie fotografujecie?

Mieszkamy w Prudniku, ale fotografujemy wszędzie, stąd warto w mailu napisać, gdzie jest ślub i wesele.

Czy przy reportażach wyjazdowych dochodzą jakieś koszty?

Dochodzi koszt przejazdu i powyżej 150 km – zakwaterowania na czas ślubu.

Czy zawsze pracujecie w duecie?

Jeśli tylko nic nie stoi na przeszkodzie reportaże ślubne i sesje plenerowe wykonujemy w duecie, dzięki czemu możemy oddać bardziej urozmaicony materiał. Praca w duecie to komfort i dla Was i dla nas – nie ucieknie żadna ważna chwila w tym ważnym dla Was dniu.

Jak wygląda Wasz sposób pracy na ślubie?

Pracujemy w sposób reporterski. Chcemy łapać chwile, a nie kreować. Na to przyjdzie czas w trakcie sesji ślubnej oraz zdjęć rodzinnych.

Dzięki pracy we dwoje możemy pracować w sposób dyskretny. W trakcie ceremonii ślubu podchodzimy tylko w najważniejszych momentach, tak, aby nie przeszkadzać gościom w przeżywaniu z Wami tej ważnej uroczystości.

Czy możemy wykonać zdjęcie grupowe i rodzinne?

Tak. Przed ślubem ustalimy, kiedy i gdzie możemy takie zdjęcia wykonać.
Czy możemy modyfikować wybrany pakiet ślubny?
Jasne, że tak. Zawsze to podkreślamy. Jeśli chcecie zrezygnować np. z sesji ślubnej lub przygotowań, dajcie znać, a ustalimy końcową cenę pakietu.

Czy wszyscy goście pojawią się na zdjęciach?

 Bardzo się staramy uchwycić wszystkich, jednak czasami jest to niemożliwe i niezależne od nas. Na ślubie i weselu zwracamy największą uwagę oczywiście na Was, rodziców, świadków i rodzeństwo. Jeśli jakaś ważna dla Was osoba będzie trzymała się na weselu z boku i nie uczestniczyła w zabawie, może zostać pominięta w reportażu. Dlatego jeśli zależy Wam na zdjęciu konkretnej osoby, po prostu poproście nas o nie w trakcie ślubu lub zaproście osobę na zdjęcia rodzinne.